O mana de campulungeni curajosi au infruntat din nou ploaia si frigul, in 9 septembrie, pentru a fi impreuna in frumosul Parc-Nature Bois-de-l’Ile-Bizard. Multumiri tuturor participantilor! (PC)
O mana de campulungeni curajosi au infruntat din nou ploaia si frigul, in 9 septembrie, pentru a fi impreuna in frumosul Parc-Nature Bois-de-l’Ile-Bizard. Multumiri tuturor participantilor! (PC)